Sponsorzy

Bezpieczeństwo, Informatyka, Teleinformatyka

Integrator technologiczny działający w trzech obszarach: Bezpieczeństwa, Teleinformatyki oraz Informatyki. Firma integruje systemy do zastosowań stacjonarnych i mobilnych, związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa na trzech poziomach: informacyjnym, osobistym oraz narodowym. Spółka realizowała między innymi projekty takie jak wykonanie: pojazdów specjalnych, rozwiązań kamuflowanych i obserwacyjnych, systemów monitoringu miejskiego i ochrony obiektowej, sieci przewodowych i bezprzewodowych. Ponadto firma wydała produkty dedykowane dla administracji samorządowej: aplikację miejską Lupe oraz własny CMS SmartSite.

Link do firmy: https://bit-sa.pl

CRONN

Ponad stuosobową firma IT z Bonn, Hamburga i Białegostoku.


Polsko-niemieckie zespoły programistów pracujących z Javą, Springiem, Dockerem, Kubernetsem, cloud i wieloma innymi technologiami na backendzie, a tam gdzie potrzeba to na frontendzie.


Posługują się Reactem i Angularem. Uważają że testowaniu należy poświęcić równie dużo uwagi co pisanie kodu, nie lubią testować sami, więc używają do tego testów automatycznych.


W Cronn nie tylko programują ale również rozwijają się na szkoleniach i zagranicznych konferencjach. Wspólnie się bawią na imprezach łącząc oddziały

Link do firmy: https://www.cronn.de/

Elastic Cloud Solution

Elastic Cloud Solutions tworzy platformę klasy Digital Workplace. To zestaw rozwiązań zwiększających produktywność, efektywność i zaangażowanie pracowników, oraz pozwalających oszczędzić czas związany z realizacją procesów administracyjnych i kadrowych.

Firma wprowadza do środowiska firmowego nowoczesne rozwiązania wykorzystywane z powodzeniem na rynku konsumenckim. Są to m.in. rozwiązania mobilne, ubieralne czy sztuczna inteligencja. Produkty  są odpowiedzą na potrzebę cyfryzacji otoczenia pracownika.

Link do firmy: https://workai.com/

NETSTATION

Netstation to zespół programistów wyznający zasadę: jakość kodu ma kluczowe znaczenie. Jego członkowie wykorzystują najlepsze wzorce i praktyki z branży, takie jak: TDD, CodeReview oraz ContinuousDelivery.

Swoje zdolności potwierdzają, tworząc aplikacje internetowe dla Radia Eska i wielu innych czołowych marek w Polsce.

Link do firmy: https://netstation.pl/

Protekt kancelaria doradctwa podatkowego

Kancelaria powstała w 2007 roku, specjalizuje się w rozliczeniu spółek kapitałowych oraz spółek osobowych. Reprezentuje swoich klientów przed organami podatkowymi oraz w postępowaniu sądowo administracyjnym.

Link do firmy: biuroprotekt.pl

SMARt faktor s.a.

Smart Faktor to nowoczesny FinTech, reprezentant Polski na CENTRAL EUROPEAN STATRUP forum w Londynie oraz zwycięzca Fintech Trends Dragons Day.

Na co dzień uprawiamy faktoring i tworzymy pionierskie narzędzia do zarządzania ryzykiem płynności w firmie. Tradycyjna bankowość nas nudzi, dlatego chętnie wprowadzamy do niej rozwiązania gamingowe.

Naszym flagowym produktem jest limit faktoringowy dostępny dla klientów z terenu całej Europy. Ponadto oferujemy kompletną infrastrukturę do zarządzania łańcuchem dostaw, również w zakresie finansowania dostawców. Zapewniamy firmom płynność finansową i umożliwiamy szybszy rozwój.

Na co dzień szukaj nas w Parku Naukowo-Technologicznym w Białymstoku.

Link do firmy: https://smartfaktor.pl

Transition Technologies

Dążymy do tego, by stać się globalnym integratorem najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań IT. Naszym działaniom przyświeca idea ciągłego technologicznego rozwoju i cyfrowej przystępności.

Wierzymy, że można kształtować świat przy pomocy potęgi cyfrowej transformacji!

TT PSC jest partnerem największych dostawców rozwiązań IT dla branży przemysłowej, takich jak Microsoft, Google, Atlassian, AWS, Azure, Synopsys, RealWare. Możemy pochwalić się strategicznym partnerstwem z firmą PTC – nasze doświadczenie w pracy z technologiami PTC jest konsekwencją 16-letniej współpracy.

Link do firmy: https://ttpsc.com/pl/

Jeśli chcesz zostac sponsorem, napisz do nas!

juliusz.trochimczuk@infotech.edu.pl